Abas Kūpinātava

Sveiks!
Tā kā daudzi ir pamanījuši iepriekšējās ziņās, ka es izmantoju tepat Latvijā ražoto ABAS Kūpinātavu (200L), man jautā, lai es padalos ar savu pieredzi, saviem plusiem un mīnusiem par šo kūpinātavu!
Uzreiz vēlos pasvītrot, ka šis nav nekāds reklāmraksts, vai man būtu kāda saistība ar šo uzņēmumu(bet no kāda prezenta neatteiktos 🙂 ) !!!
Tad nu ko varu pateikt par viņu. Tiešām ļoti veiksmīgs pirkums, kā reiz vēl uz ļoti labas akcijas uztrāpījos.
Tātad no plusiem,
Ļoti viegli ar viņu ir strādāt, ļoti viegli un labi ir turēt temperatūras.
Kūpinātava pati ir siltināta, līdz ar to arī nesagādā nekādas problēmas kūpināšana ziemas salā.
Tāpat arī ļoti viegli kopjama no visiem sodrējiem.
Ļoti mazs malkas patēriņš.
Pats viņu lietoju nu jau 2 gadus un nekādu redzamu defektu viņai nav. Jā, ir šur tur nedaudz no karstuma nostaigājis metāls, bet ne grama tas neatstāj nekādu iespaidu uz kūpinātavas darbību.
No mīnusiem, iespējams tikai man tā patrāpījies, bet iestrādātais termometrs galīgi nekam neder. Tāpēc ir vērts uzreiz apsvērt kādu ārējo termometru. Es pats izmantoju ārējo digitālo termometru. Un otrs mīnus ir aukstā kūpināšana, šeit nu diemžēl viņa nav iespējama. Protams ir visādas palīg ierīces, ar kuru palīdzību tas protams ir iespējams, bet tam paredzētā veidā to izdarīt nebūs iespējams.

Kad es sāku pats kūpināt, es domāju ka man pašam ar 200L kūpinātavu būs atliektiem galiem, bet jo vairāk es kūpināju, jo vairāk man saradās draugu, arī kaimiņi aiz žoga biežāk sāka staigāt un ostīties 🙂
Un nepagāja ilgs laiks, līdz sapratu, ka 200L nu jau ir daudz par mazu.
Tagad pats esmu, nu jau otras kūpinātavas iegādes priekšā, un viennozīmīgi tā būs ABAS 500L kūpinātava.

Ieteikums, kārtīgi padomā, varbūt labāk lielāku un ar rezervi, lai nesanāk kā man.
Noteikti kādu vēl ārējo termometru. Ļoti labs variants ir nopērkamie digitālie termometri ar distanci, tad nav jāiet klāt kūpinātavai, vari darīt savus mājas darbus, dārza darbus un vienmēr redzēsi kas notiek kūpinātavā.

Lai visiem izdodas un vairāk kaimiņu pie sētas siekalojas 🙂 Lai labi KŪP!

Novērtē šo rakstu!
[Total: 12 Average: 4.3]

8 komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *